hvac training Institute دپارتمان تخصصی آموزش تاسیسات، برق و انرژی

دپارتمان آموزش تاسیسات

دوره تخصصی بویلر و مشعل های صنعتی

هدف از برگزاري دوره


دوره آموزشی بویلر و مشعل های صنعتی با عنایت به درخواست های فراوان اعضای محترم و همراهان طراحی، برنامه ریزی و اجرا شده است و به علت استقبال فراگیران محترم در دوره های گاهانه برگزار خواهد شد. این دوره تخصصی شامل انتقال دانش در زمینه انواع بویلر ها و مشعل های صنعتی روتاری کاپ و ... از اطلاعات پایه تا اطلاعات تخصصی می باشد. محتوای آموزشی این دوره، مهارت های اکتسابی پس از دوره، مخاطبان این دوره و شیوه برگزاری این دوره در ادامه آمده است. اهداف برگزاری این دوره تخصصی شامل: آشنائی با اجزای بویلرهای صنعتی، آشنائی با انواع مشعل های خانگی و صنعتی و دسته بندی آنها، آشنائی با مفاهیم مهم صنعت بویلر و نحوه عیب یابی، آشنائی با شیر آلات و لوازم جانبی و قطعات ایمنی و کنترل آلات بویلرهای صنعتی و مشعل ها

 

ادامه مطلب...
 
ammonia-training

دوره طراحی سیستم های تبرید آمونیاکی

هدف از برگزاري دوره


مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران در راستای اهداف عالی خود در رابطه با گوشه های صنعت تاسیسات کشور، این بار در اقدامی بی سابقه اولین دوره تخصصی طراحی سیستم های تبرید آمونیاکی را برای اولین بار در ایران و در سال 1390 کلید زد و برگ دیگری از رسالت والای خویش را به تصویر کشید. این مرکز این افتخار را داشته است که اطلاعات کمتر دست یافتنی آمونیاک و طراحی سیستم های تبرید آمونیاکی را با جزئیات دقیق مهندسی آن در اختیار علاقه مندان و متخصصین کشور قرار دهد. در این راستا با برخی تولید کنندگان مطرح کشور  همکاری های بعدی در قالب برگزاری سمینار مشترک نیز داشته ایم که به علت موفقیت چشم گیر و استقبال این دوره ها این همکاری ها رقم خورد. این دوره نیز می تواند اطلاعات بسیار مفید و جالب توجهی را در خصوص طراحی، اجرا و بهره برداری از سیستم های تبرید صنعتی (با مبرد آمونیاک) در اختیار علاقه مندان قرار دهد. محتوای آموزشی این دوره، مهارت های اکتسابی پس از دوره، مخاطبان این دوره و شیوه برگزاری این دوره در ادامه آمده است. امید و آرزوی ما موفقیت روز افزون همراهان و اعضای محترم مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران می باشد.

ادامه مطلب...
   

دوره تخصصی چیلرهای سانتریفوژ

هدف از برگزاري دوره


مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران در راستای اهداف عالی خود با توجه به رسالتی که در آموزش صنعت تاسیسات در ایران به دوش خود احساس می کرد از سال 1389 برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره تخصصی چیلرهای سانتریفوژ نموده است که همچنان تا کنون یکه تاز این میدان باقی مانده و مرجع دیگری در این خصوص به برگزاری دوره ها و آموزش ها نپرداخته است. موضوعات دوره های آموزشی چیلر سانتریفوژ شامل نگهداری و بهره برداری، تعمیرات اساسی، ملاحظات اجرایی و سایر موارد مرتبط با این دستگاه ها می باشد. همچنین محتوای آموزشی این دوره، مهارت های اکتسابی پس از دوره، مخاطبان این دوره و شیوه برگزاری این دوره در ادامه آمده است.

ادامه مطلب...
   

دوره آموزشی چیلرهای تراکمی

هدف از برگزاري دوره


دوره آموزشی چیلرهای تراکمی برای اولین بار در مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران در سال 89 آغاز گردید و با توجه به درخواست های اعضای محترم مرکز برای آنان برگزار شد. این دوره تخصصی شامل انتقال دانش در زمینه چیلرهای تراکمی از اطلاعات پایه تا اطلاعات تخصصی می باشد. محتوای آموزشی این دوره، مهارت های اکتسابی پس از دوره، مخاطبان این دوره و شیوه برگزاری این دوره در ادامه آمده است. اهداف برگزاری این دوره تخصصی شامل: آشنائی با اجزای چیلر های تراکمی، آشنائی با انواع چیلر های تراکمی و دسته بندی آنها، آشنائی با مفاهیم تبرید و سیکل تراکمی و نحوه عیب یابی، آشنائی با شیر آلات و لوازم جانبی خطوط لوله ارتباطی

ادامه مطلب...
   

دوره تخصصی چیلرهای جذبی

 

 

هدف از برگزاري دوره

دوره تخصصی آموزش تعمیر و نگهداری چیلرهای جذبی برای اولین بار در کشور توسط مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران پایه گذاری شد و به منظور تربیت پرسنل ماهر در زمینه تعمیر و نگهداری چیلر های جذبی تا کنون دوره های مختلفی برای فراگیران و اعضای محترم این مرکز از سر تا سر ایران اسلامی برگزار شده است. همچنین دهمین سمینار تخصصی مرکز دانش صنعت تاسیسات ایران نیز به این موضوع اختصاص یافت که با حضور و استقبال بی نظیر علاقه مندان همراه بود. با عنایت به رشد قابل توجه چیلرهای جذبی در کشور تقاضای نگهداری، راهبری و تعمیرات این دستگاه ها نیز روز به روز در حال افزایش می باشد که این دوره برای تربیت متخصص ماهر در این زمینه طراحی شده است.

 

ادامه مطلب...
   

صفحه 1 از 3

دوره تخصصی چیلرهای تراکمی

دوره تخصصی کولرگازی و اسپلیت

دوره تخصصی چیلرهای جذبی

دوره تخصصی بویلر و مشعل های صنعتی

دوره سیستم های تبرید آمونیاکی

دوره تخصصی نرم افزار کریر

پرداخت وجه آنلاین

شما اینجا هستید: Home

تصویر کلاسها

refrigeration-01.jpg